Eladó családi ház Békés megye 4. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 79 db
Békés megye
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Békés megye területén eladó családi ház kínálat

ELADÓ CSALÁDI HÁZ HIRDETÉST KERES BÉKÉS MEGYE TERÜLETÉN? TEKINTSE MEG INGATLAN LISTÁNKAT ÉS TALÁJA MEG AZ ÖNNEK MEGFELELŐ ELADÓ AJÁNLATOT!

Eladó családi ház, Sarkad 1 szoba 75 m² 17 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Sarkad, Márky Sándor utca
Azonosító: 24_bip

Olyan kisházat keres, ahol nem kell a felújítással foglalkoznia? Ne keressen tovább! Sarkadon kínálok megvételre egy 75nm-es téglaházat, ami ideális idősebb házaspár számára, de agglegény lakásnak is tökéletes választás A ház az elmúlt évben részleges felújításon esett át, így a belső állapotát tekintve azonnal költözhető Kialakítása a mai m...

Belső terület
75 m²
Telek terület
970 m²
Szobák
1
Irányár
17 M Ft
(226.67 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Eladó családi ház, Sarkadkeresztúr 3+1 szoba 80 m² 20.9 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Sarkadkeresztúr
Azonosító: 19_bip

Olyan lakóingatlant keres, ami gazdálkodásra vagy ipari használatra is alkalmas? Itt a lehetőség! Sarkadkeresztúr főútján eladó egy összesen 750nm-es ingatlan A ház utcafront felöli részében egy 80nm-es összkomfortos lakás került kialakításra, mely ideális otthont nyújthat egy fiatal párnak A lakás fűtéséről gáz-cirkó és vegyes tüzelésű kazán ...

Belső terület
80 m²
Telek terület
2680 m²
Szobák
3+1
Irányár
20.9 M Ft
(261.25 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Sarkad 3 szoba 150 m² 23 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Sarkad
Azonosító: 8_bip

Ingatlan, akár több generációnak is Sarkad csendes utcájában, tetőtér beépítéses, összkomfortos családi ház eladó A 150nm-es ingatlanban többek között 3 szoba, 2 nappali, 2 fürdőszoba található így akár több generáció számára is alkalmas Fűtését gáz- és vegys tüzelésű kazán biztosítja, így nem kell választania a fafűtés hőérzete és a gázfűté...

Belső terület
150 m²
Telek terület
1006 m²
Szobák
3
Irányár
23 M Ft
(153.33 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Sarkad 3 szoba 100 m² 28.5 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Sarkad
Azonosító: 7_bip

Akár két generációnak alkalmas, felújított ház, a központ közelében? És még az ára is jó! Sarkad központjába 100nm-es, duplakomfortos családi ház eladó A 100nm-es ingatlanban jelenleg 3 szoba található, melyek külön nyílók, de igény esetén 2 szoba egymásból nyílóvá tehető Több, mint 30nm-es amerikai konyhás nappalija, ideális a közös családi...

Belső terület
100 m²
Telek terület
1255 m²
Szobák
3
Irányár
28.5 M Ft
(285 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Sarkad 2+1 szoba 100 m² 25 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Sarkad
Azonosító: 5_bip

Felújított nagy ház, kis portával? Ilyet ritkán találni! Sarkad belvárosától pár perc sétára két lakásból álló ház eladó! Az ingatlan első részében két szoba található, melyek jelenleg egymásból nyílnak, de egy ajtó beépítésével külön nyílóvá tehető, így ideális választás lehet kisgyermekes családnak Egybe nyitott konyhája és ebédlője méreté...

Belső terület
100 m²
Telek terület
463 m²
Szobák
2+1
Irányár
25 M Ft
(250 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt

65 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békés megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békés megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2